Nový SEAT Arona

10. marca 2018

CROSSOVER PRICHÁDZA

V špeciálnej ponuke #vyskusajSEAT teraz už od 12.990 €.

 

Zoznámte sa s novým modelom SEAT Arona. Mestský crossover je určený pre dobrodruhov. Moderný, výkonný, silný a temperamentný. Už vás nič na svete nemôže zastaviť. Ste pripravený na nové zážitky?

 

 

BUĎTE VŽDY VPREDU

Pri každej aktivite prevezmete vedenie? Potom si vyberte tie najlepšie technológie. Bezdrôtové nabíjanie, informačný systém “Plus” s 8″ displejom a technológiou Full Link, audio systém BeatsAudio™, bezkľúčový prístup a štartovanie vozidla KESSY s pulzujúcim štartovacím tlačidlom Heartbeat alebo ambientné osvetlenie – v novom modeli SEAT Arona máte k dispozícii najlepšie pripojenie na internet a úplnú kontrolu nad jazdou a vozidlom.

 

DYNAMICKÁ JAZDA S POCITOM BEZPEČIA

Nebojte sa. Buďte odvážny. Nový SEAT Arona vám bude kryť chrbát prostredníctvom svojich bezpečnostných systémov. Adaptívny tempomat ACC, šesť airbagov, systém pre sledovanie mŕtveho uhla a asistent pre vyparkovanie vozidla – s týmto crossoverom zvládnete každé dobrodružstvo bezpečne.

 

ŠPORTOVÝ. ŠPORTOVEJŠÍ. NAJŠPORTOVEJŠÍ.

Nový SEAT Arona s výbavou FR prezentuje športový dizajn prostredníctvom 18″ diskov z ľahkých zliatin, dvojitých koncoviek výfuku, výraznej masky chladiča a balíka Alcantara®. A to je len začiatok.

 

ODZRKADĽUJE VAŠU OSOBNOSŤ

Nebojíte sa dať jasne najavo svoj názor? Výbava XCELLENCE je určená pre sebavedomých ľudí. Pre ľudí, ktorí vedia robiť rozhodnutia. XCELLENCE ponúka full LED svetlomety, individualizovaný interiér a najmodernejšie systémy infotainment. Pripravte sa na svoj výkon na ceste.

 

Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov SEAT – KONTAKT.

 

KATALÓG, CENNÍK A TECHNICKÉ ÚDAJE Seat ARONA. (platnosť od 10.3.2018)

Aktuálne informácie

24. januára 2020

Mikuláš 2019

Pokračovať

28. novembra 2019

Mikulášske popoludnie v Autonove

Pokračovať

Newsletter