Nová ŠKODA Fabia

5. septembra 2018

VYJDITE S FARBOU VON

Popustite uzdu svojej fantázie a vyskladajte si farebné kombinácie ako nikto iný. ŠKODA FABIA prináša okrem nového sviežeho dizajnu aj neopakovateľné farebné možnosti, ako prejaviť svoju jedinečnosť. Spolu s množstvom moderných technológii sa okamžite stane vašim osobným spoločníkom nie len do mesta.

 

STAŇTE SA DIZAJNÉROM SVOJHO NOVÉHO AUTA

Popustite uzdu svojej fantázie a vyskladajte si auto presne podľa vašich predstáv. Veď na výber teraz máte 14 farieb exteriéru, 3 farebné strechy a 6 prevedení interiéru.

NOVÝ, EŠTE VYZRETEJŠÍ DIZAJN

Vynovený dizajn prináša ešte viac prepracovanejších detailov, vďaka ktorým získava nová FABIA svoj osobitý charakter. Dominantná predná maska spolu s úplne novými LED svetlometmi a vyšperkovanými zadnými svetlami okamžite zaujme. Vychutnajte si každý detail.

POHODLIE PRESNE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Upútajte novým dizajnom vnútra svojho miláčika. Na výber máte zo 4 farebných kombinácii poťahov z kvalitných a precízne spracovaných materiálov. Upútajte hneď na prvý pohľad s novým dizajnom prístrojového panela s dekoratívnym povrchom podľa výberu. Decentne kontrastné švy na lakťových opierkach dodajú vnútornému priestoru pocit ľahkosti a pohodlnosti.

BEZPEČNÝ A ÚSPORNÝ V KAŽDOM MOMENTE

Nová ŠKODA FABIA prináša najmodernejšie benzínové motory, ktoré v sebe spájajú skvelé jazdné vlastnosti a nízku spotrebu. Všetkých, ktorým záleží na životnom prostredí, zasa potešia nízke hodnoty emisií.

MOTORIZÁCIE

1,0 MPI / 55 kW 5st. MP

1,0 TSI / 70 kW 5st. MP

1,0 TSI / 81 kW 6st. MP

1,0 TSI / 81 kW 7st. AP DSG

 

ŠKODA Car Configurátor

Cenník Nová ŠKODA Fabia

 

Aktuálne informácie

23. marca 2021

Obhájená certifikácia ISO 9001:2015

Pokračovať

23. februára 2021

Zľava € 10 na emisnú kontrolu

Pokračovať

Newsletter