AUTONOVA, s.r.o.

Spoločnosť AUTONOVA, s.r.o. bola založená v roku 1992. Od roku 1995 je obchodníkom s osobnými vozidlami značky ŠKODA a neskôr SEAT, od septembra 2007 pribudla značka FORD a na jeseň 2011 sme našu ponuku doplnili o HYUNDAI.

Počas rekonštrukcie obchodných priestorov sme vybudovali lakovňu áut, rýchly servis a v rámci servisu sme modernizovali technické zariadenia vybavením špičkovými prístrojmi na karosárske a lakovnícke práce, emisné kontroly benzínových a dieselových motorov, kontroly nastavenia geometrie kolies, či diagnostický test motorov.

V roku 2003 sme preukázali splnenie požiadaviek podľa normy ISO 9001:2000 a ISO 14001:2015 a bol nám udelený certifikát TÜV Management Service ako pre značku ŠKODAServis a Predaj tak pre značku SEAT – Servis a Predaj náhradných dielov.

V roku 2010 sme znova úspešne obhájili platnosť certifikátov kvality a splnili sme aj všetky požiadavky novej normy ISO 9001:2008.

V priestoroch areálu AUTONOVA, s.r.o. Poprad sídli aj spoločnosť AUTO J&P, s.r.o., vykonávajúca technické kontroly, emisné kontroly a kontroly originality. Spoločnosť AUTOIN, s.r.o. vykonávajúca technické a emisné kontroly a tak isto pobočka spoločnosti Autocentrum AAA Auto, a.s. (zameraná na výkup a predaj ojazdených vozidiel.)

Naša spoločnosť v roku 2018 vybudovala nabíjaciu stanicu pre elektromobily vozidiel značky HYUNDAI.

V mesiaci Január 2019 sme sa úspešne certifikovali a získali certifikát “Špecialista na opravy po nehode” Certifikovaný partner na lakovnícke a karosárske práce a CleverRepair.

Naša spoločnosť za svojho pôsobenia získala aj viacero ocenení, či už najlepší predajca roka ŠKODA 2012 a 2018. V roku 2013 sme získali ocenenie najlepší predajca roka vozidiel zn. FORD RANGER na Slovensku, FORD RANGER – najpredávanejší Pick up na Slovensku. Ocenenie servisných prác sme sa umiestnili v TOP servis v rokoch 2012, 13, 14, 15,16. Naša spoločnosť dopĺňa a obmieňa svoje priestory najmodernejšou technikou pre výkon servisných služieb či už pri emisných kontrolách, pneuservise, nastavovaní geometrie, elektronickom vyhľadávaní závad, prípravnom lakovacom pracovisku a rôznych iných zariadeniach.

Nezabúdame ani na svojich klientov a ich ratolesti kde už je tradícia Mikulášske popoludnie, ktoré sa teší obľube.

 

Naše služby sú Vám plne k dispozícii a ako veríme, k Vašej plnej spokojnosti.

Newsletter